KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996393
nr 1499 6393
Putu Arnawa, Komposition. Signerad, daterad -09. Olja på duk, 100x100 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:43:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)